Kas kohapealt/salongist on võimalik osta?

Kohapealt ei ole võimalik osta.

Tellitud kaubad toome kliendi poolt valitud aadressile mõistliku tasu eest.
Transpordi hinna arvestame vastavalt kogusele ja aadressile. Paljudel toodetel on tasuta transport.

Transpordi lahendused on leitavad siit

Hetkel on tasuta tarne nendel toodetel “Sellele tootele kehtib tasuta transport!”

Kui pikad on tarneajad?

Kui kaup on laos olemas, siis kuni üks nädal koos transpordiga. Enamus kaubad jõuavad kliendini mõne päevaga. Kui kaupa laos pole, siis informeerime tellijat esimesel võimalusel. Teatame võimaliku tarneaja või maksame raha tagasi.

Miks tellida Floyd.ee ostukeskkonnast?

Selleks, et kaupu ja materjali valida ning osta, ei pea ilmtingimata kauplusesse minema. Meie poolt pakutavaid tooteid saate osta diivanilt tõusmata. Floyd.ee lihtsustab ja tagab tellijale mugavad võimalused alates kauba valikust ja lõpetades selle kättesaamiseni. Lisaks on meie pakutavad hinnad reeglina tavakaupluste hindadest soodsamad, sest e-poena ei pea me kulutama raha esinduslikule salongile ning maksma arvukale hulgale töötajatele.

Mis kellaaegadel Floyd.ee avatud on?

Meie e-poest saavad kõik kliendid oma tellimusi läbi interneti vormistada 24 tundi ööpäevas. Tellitud kaupu väljastame kokkulepitud aegadel ning telefoni teel vastame küsimustele tööpäeviti kella 9-17ni. Teie e-kirjadele vastame hiljemalt järgmise tööpäeva hommikul.

Kes on Floyd.ee kliendid?

Meie kliendid on nii eraisikud ning iseehitajad kui ka väiksemad ja suuremad ehitusettevõtted. Kuna pakume tellitud kaupadele ka transporditeenust, oleme populaarsed ehitajate seas, kel on kiired tööd käsil ja puudub soov oma kallist aega kauba vedamisele kulutada.

Kas kohapeal saab kauba eest pangakaardiga maksta?

Ei saa. E-poe võlu on maksmine kiirelt läbi turvalise internetipanga.

Kuidas kaubaga tutvuda saab?

Eelkõige meie e-poes www.floyd.ee, kus on olemas toote pilt, kirjeldus ja hind. Kui tekib küsimusi või jääb midagi arusaamatuks, on võimalus lisainformatsiooni saamiseks meile kirjutada või helistada.

Kuidas kindlaks määrata ukse käelisus?

Ukse käelisus on võimalik kindlaks määrata ukse suuna liikumise järgi.

LISAINFO: +372 60 800 95
(E-R kella 9-17)

Floyd.ee meeskond